KUR ŅEMT PATĒRIŅA KREDĪTU INTERNETĀ?

Viens no ja ne pats populārākais kredīta veids ne tikai Latvijā, bet arī visur citur pasaulē, noteikti ir ilgtermiņa aizdevums.Tas ir populārs norēķinu veids reizēs, kad nepieciešams segt neparedzētus izdevumus par pirkumiem, pakalpojumiem, medicīnas ārkārtas situācijām un tamlīdzīgos gadījumos. Mūsdienās patēriņa kredīts ir pieejams ne tikai bankās, bet arī pie interneta aizdevējiem. Lai dokuments, kas apstiprināts elektroniski būtu derīgs, ir nepieciešams e-paraksts, kas ir pieejams jebkuram Latvijas Republikas pilsonim ar derīgu personu apliecinošu dokumentu. Šādu aizdevumu ir iespējams atmaksāt pat 6 gadu laikā, turklāt, maksimālā aizdevuma summa ir 10 tūkstoši eiro.

KREDĪTA SUMMA SĀKOT NO 500 EIRO.
Ilgtermiņa aizdevumi varētu šķist biedējoši, jo paredz kredītsaistības uz ilgu laika posmu, taču aizdevumu vienmēr ir iespējams atmaksāt arī ātrāk. Visbiežāk ir iespējams saņemt ilgtermiņa aizdevumu sākot no 500 eiro. Šāda apmēra summu var viegli atmaksāt dažu mēnešu laikā, savukārt maksimālā aizdevuma summa ir 10 000 eiro, ko ir iespējams atmaksāt līdz pat 6 gadiem. Nevar noliegt, ka tas ir ļoti izdevīgi. Atkarībā no kredīta apmēra, tiek piemērots uzcenojums 9-35 procentu apmērā.

NO KĀDA VECUMA TIEK IZSNIEGTI ILGTERMIŅA AIZDEVUMI LATVIJĀ?
Ilgtermiņa aizdevums ir pieejams gan interneta vidē, gan saņemšanai uz vietas aizdevēja birojā. Lai saņemtu ilgtermiņa aizdevumu internetā, klientam ir jābūt vismaz 21 gadu vecam, to paredz likumdošana. Kad tiks pieņemts lēmums par aizdevuma piešķiršanu, aizdevējs klientu elektroniskā veidā par to informēs un aizdevuma summa tiks pārskaitīta uz klienta bankas kontu pēc līguma parakstīšanas, bet jāņem vērā, ka elektroniski piesakoties aizdevumam, tas būs jāparaksta ar e-parakstu. Aizdevuma saņemšanai aizdevējs neprasa ķīlu, taču tiks veikta kredītvēstures pārbaude un būs nepieciešama stabila darba vieta un ienākumi.

Kredītsaistības noteikti nav bieds, par spīti tam, ka mediji apgalvo pretēji. Šādā veidā ir iespējams realizēt dažādus sen lolotus sapņus un veik neparedzētu pirkumus. Pieteikumus tiešsaistes kredītam ir iespējams nosūtīt pat brīvdienās un nakts stundās. Protams, tiek piemērots procentu maksājums, kas ir samaksa par aizdevuma izsniegšanu, taču tās lielums ir atkarōgs no aizdevuma apmēra un nebūt nebūs par traucēkli aizdevuma atmaksai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *