Metāla konstrukciju ražošana.

Kalējiem vienmēr ir bijusi kā arī būs goda vieta amatnieku starpā, jo prasme rīkoties ar metālu un arī no tā radīt vairākus vizuālā noformējuma elementus un arī celtniecībā izmantojamus elementus, ir augstā vērtē. Pēdējā laikā populāri ir kļuvis lietot kalēju pakalpojumus specializētu pasūtījumu realizācijā, piemēram, kāpņu un arī margu būvei. Pēc pasūtījuma veidotas lietas, noteikti piešķirs īpašu auru un noteikti palielina īpašuma finansiālo vērtību. Metālapstrādes uzņēmumi izgatavo pasūtijumus arī rūpnieciskos nolūkos, kā piemēram metāla siju vai konstrukciju izgatavošanai. Izgatavošanai tiek pieņemti gandrīz jebkāda veida pasūtījumi – žogi, vārti, logu restes, interjēra kā arī dizaina objekti, panduss izgatavošana, trepes kā arī margas un šo sarakstu būtu iespējams turpināt vēl ilgi.

 

Dzelzs kāpnes privātpersonām un aģentūrām.

Paturpināsim par kāpnēm un margām. Metāla apstrādāšana jau ļoti ilgi vairāk nav pielīdzināma padomju gados pierasto metāla izstrādājumu izskatam un kvalitātei. Šodien kļūst pieejamas ne vien neskaitāmas tehniskās iespējas metāla apstrādei, bet arī dizaina izstrādāšanai un pēcāk to realizēšanai dzīvē. Metāla trepes var būt graciozi izlocītas un arī visādi citādas pielāgotas pasūtītāja gribai. Kāpnēm noteikti būtu jābūt komplektā ar margām. Margas var kalpot kā lielisks vizuālā noformējuma elements, komplektā ar drošību. Margu kopējam dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums tiek izstrādāts, balstoties uz visiem drošības noteikumiem kā arī citiem kritērijiem.

 

Metāla vārti un metāla žogi par zemām cenām.

Pie kalējiem bieži vien tiek pasūtīti ari metāla žogi un arī vārti. Vai būs iespējams atrast vēl labāku sargu mūsu īpašumam par metāla vārtiem vai arī žogu, kurš tiek izveidots ņemot vērā visas īpašuma kā arī apkārtnes īpatnības? Ja uz īpašuma zemes atrodas ēkas, kuru logi ir pavērsti virzienā, kurš nav ikdienā pārredzams, iesakām pasūtīt arī metāla restes, ko tiem uzstādīt. Nepareizi restes identificēt ar cietumu! Mūsdienu risinājumi ļauj restes padarīt par dizaina objektu īpašumā, izlocītas dažādos veidos un rotātas ar dekoratīviem elementiem.

 

Metāla apstrādes  galaprodukti katram interesentam.

Metālapstrāde cilvēku prātos asociējas ar masveida rūpniecisku ražošanu vai arī māksliniecisku darbību. Mūsu iestādes un personāla mērķis ir parādīt, ka metāls ir ļoti elastīgs un ļoti viegli pielāgojams materiāls, no kura var veidot arī dažāda veida sadzīvē lietojamus elementus, tai skaitā žogus un kāpnes privātiem pasūtītājiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *