SLĒDZEŅU ATMŪĶĒŠANAS PAKALPOJUMI PRIVĀTPERSONĀM

Grūti iedomāties kādu lielāku sarūgtinājumu par to, ka pārnākot mājās, konstatējat, ka namdurvju atslēga ir saplīsusi vai nozaudēta un iekšā tikt nav iespējams. Un, pēc visiem Mērfija likumiem, tas noteikti notiks tad, kad tas būtu vismazāk nepieciešams. Gadījumos, kad nepieciešama dažāda veida durvju atvēršana, nepieciešams meklēt atslēdznieku. Interesanti, ka atslēdznieka pakalpojumu iespējams pieteikt ne tikai zvanot, bet arī izmantojot saziņas lietotni Whatsapp. SOS durvju atvēršana ir pakalpojums, kas izglābs ik vienu, kurs nonācis šādā nelaimē, skatīt vairāk par to var internetā. Pēc pieteikuma nosūtīšanas whatsapp lietotnē un cenas piedāvājuma apstiprināšanas, meistars jau drīz vien būs klāt.

KĀ ATRAST ATSLĒDZNIEKU?

Lai atvieglotu pakalpojuma sniegšanu gan klientam, gan atslēdzniekiem, ir skaidri nosaukti pakopojumi, kuros apkalpojumu sniedzējs var palīdzēt. Neviens no mums negribētu piedzīvot momentu, kad automašīnas atslēga ir palikusi slēdzenē, durvis ir aizcirtušās, taču salonā ir bērni vai dzīvnieki. Viens zvans SOS atslēgu servisam un problēma tiks atrisināta! Automašīnas durvju atvēršana tiešām ir glābiņš reizēs, ja salonā ir palikuši mazi bērni vai dzīvnieki. Saprotams, ka nolūzušu atslēgu savā slēdzenē arī neviens negrib redzēt, turklāt pašu spēkiem tikt mājoklī nu ir praktiski neiespējami, tādēļ atslēdznieka pakalpojums ir nepieciešams nekavējoties. Šis pakalpojums var tikt sniegts arī reizēs, kad nepieciešams atvērt garāžas durvis. Ir iespējams atvērt praktiski jebkura tipa durvis, gan tādas, kurām slēdzene uzstādīta pirms 30 gadiem, gan tādas, kurām pirms gada, ieskaitot metāla durvju komponentes. Atkarībā no sarežģītības pakāpes, darbu cenšas paveikt pēc iespējas īsākā laika posmā. Cenas tiek noteiktas individuāli, balstoties uz darba sarežģītības pakāpes.

VAI GUDRI MĒĢINĀT DURVIS ATMŪĶĒT PAŠU SPĒKIEM?

Labam atslēdzniekam nebūs problēmu ne ar kāda veida atslēgu atmūķēšanu vai durvju remontdarbiem. Ja gadījusies liksta ar nozaudētu atslēgu, tad labāk uzreiz meklēt atslēdznieku, nekā skādi mēģināt labot pašu spēkiem, jo var radīt vēl lielākas problēmas. Labāk darbiņu uzticēt profesionāļiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *