Saulesbriļļu vai koriģējošo briļļu daudzveidība mūsdienu dzīvē

Koriģējošās brilles un polarizētas saulesbrilles šodien – to izvēlēšanās tomēr ir salīdzinoši smags izaicinājums. Briļļu rāmji, kas piestāv kā pasākumos, tā arī ikdienas dzīvē, pie tam izceļ nēsātāja dabisko skaistumu, un atspoguļo to, ka Jūsu zīmolu briļļu ietvari šodien ir moderni – ir īsts dārgums. Visbiežāk, ja tika sameklētas šādas saulesbrilles vai arī koriģējošo briļļu ietvari, katrs mēģina pēc iespējas ilgāk tādas brilles saglabāt, tā kā līdzīgu aksesuāru būs grūti uziet. Ir interesanti, ka, izvēloties brilles vai saulesbrilles, īpaši, kad tiek iegādāti briļļu ietvari internetā, ieteicams pievērst vērību trim galvenajiem parametriem – rāmja izmēram, formai un krāsai.

Rekomendācijas īsto briļļu ietvaru piemeklēšanā

Brīdī, kad tiek izvēlēti saulesbriļļu vai arī labojošo briļļu rāmji, jāvērš uzmanība ne vienīgi dizainam, bet arī to formas piemērotībai pašām lēcām, materiālam ,kā arī vairākām citām niansēm. Ja būs iegādāti briļļu ietvari internetā, šie ieteikumi palīdzēs Jums izdarīt atlasi.

1. Ja Jums ir ievērojams “mīnuss” (sākot no mīnus četri), šajā gadījumā stikli brillēm parasti būs biezas malās, bet plānas centrā. Šis apstāklis nozīmē to, ka lēcu malas būtu “jānomaskē”: šajā gadījumā glītāk izskatīsies plastmasas zīmolu briļļu ietvari ar platām kājiņām.

2. Ja Jums ir vēl liela tālredzība (no +4), tad lēcas būs ar plānām malām, bet biezas centrā. Šajā gadījumā labāk piemēroti jau ir apaļi briļļu rāmji. Saulesbrilles vai koriģējošās brilles ar šādām lēcām padarīt vizuāli elegantākas var gadījumā, ja izmantot rāmjus ar lielu lēcu atveri, jeb brilles ar lielām lēcām.

3. “Nemanāmie” briļļu rāmji , kur tad lēcas turas tikai ar skrūvēm, nav ieteicams koriģējošām brillēm, kur ir lielāks pluss vai mīnuss par 4. Modeļiem ar lielu “plusu” pastāv risks būt šķībām brillēm, bet tajā pat brīdī “mīnuss” koriģējošās brilles lielās apmales dēļ pie loka līnijas, šeit var nepietikt stiprinājuma platuma.

4. Vienas līnijas briļļu rāmji nemaz nav piemēroti mazu korekciju lēcām (plus vai mīnus 0.25, 0.5, 0.75). Tas jau ir saistīts ar to, ka šādos rāmjos lēcu galā līnijai tiek izveidota rieva. Ja brilles lēca ir plāna, to nevar izveidot.

Nenoliedzami, bez iepriekš atrunātajiem ieteikumiem, briļļu ietvari tiek pieskaņoti Jūsu sejas formai. Labākais tad, kad tiek pirkti briļļu ietvari internetā, konsultēties ar pašu veikalu, tad izvēlēšanās būs izdarīta pareizāk!

Kam pievērst īpašu uzmanību, kad tiks izvēlēta optika Madonā?

Optika Bauskā, Ogrē, Talsos vai arī citā Latvijas pilsētā – vienalga kur, pats galvenais atrast vietu, kur Jums piedāvās kvalitatīvas koriģējošās brilles vai saulesbrilles un sniegs padomu. Kā tad uziet tāda veida optiku?
Pats galvenais ar ko tad drošs optikas salons atšķiras no pārējiem jau ir pastāvīgi strādājošs redzes ārsts tieši ar atsevišķu redzes pārbaudes kabinetu. Droša optika Liepājā vai citā vietā parasti sadarbojas ar zināmiem koriģējošo briļļu zīmoliem.
Nozīmīgs atlases kritērijs ir bez šaubām zināmu zīmolu briļļu ietvari. Daudzi klienti uzskata, kad var pasūtīt jebkāda tipa ietvarus, taču svarīgas ir tikai lēcas, kaut gan nezināmu zīmolu briļļu labošana var būt problemātiska. Šajā variantā varētu būt alternatīva – optio briļļu rāmji, kas ir kvalitatīvi un pieņemami cenas ziņā.
Optikas veikals, kas nodrošina briļļu piegādi. Šodienas ikdienā ir ērti, ja brilles var piegādāt kurjers.
Online vietnes esamība jau ir ļoti ērta iespēja, jo internetā iespējams iepazīties ar piedāvājumu mierīgā vidē. Turklāt, kad briļļu ietvari nopirkti mājas lapā, šajā gadījumā strādā četrpadsmit dienu atgriešanas politika.
Un vienmēr lasiet rekomendācijas no pārējiem pircējiem, lai veikt nekļūdīgu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *