Ko tad vislabāk izvēlēties – auto stiklu maiņa vai remonts?

Automašīnu logi ir un paliks svarīga virsbūves daļa, kā arī viennozīmīgi tās trauslākā daļa, kas lielās avārijās varētu būt nopietni bojāta. Kad uz auto loga būs vairākas lielas un mazas plaisas, diemžēl tās ne vienīgi bojā automašīnas izskatu, bet diezgan ievērojami traucē vadītāja redzamībai. Auto vadītājs, gadījumā ja tam nemaz nav pilns redzējums par to, kas notiek tieši uz ceļa, iespējams nokļūt nepatīkamā gadījumā. Lai to novērstu, stiklam vajadzētu būt labā stāvoklī. Jebkāda bojājuma situācijā tomēr ir vajadzīgs profesionāls remonts, izmantojot ko jārealizē auto logu remonts vai vējstiklu maiņa. Auto stiklu remonts bez šaubām ir piedāvāts vairākos servisos, kas palīdz nenovest līdz pilnas vējstiklu maiņas.

Apskatīt piedāvājumu – https://www.carglass.lv/pakalpojumi/automobilu-stiklu-nomaina

Remonta vai vējstikla maiņas cena – kas ietekmē?

Daudzi šoferi iekļūst situācijā, kad viņi paši nemaz nevar izprast, kas tieši tiem būs labāks rīcības veids – auto logu nomaiņa vai arī vējstikla remonts. Pie tam visiem ir skaidrs, kad auto stiklu remonts cenas ziņā ir jūtami izdevīgāks nekā pavisam jaunu auto stiklu maiņa. Kaut gan tomēr ir jāsaprot, kurā brīdī būs nepieciešams vienīgi vējstikla remonts, bet kurā brīdī jau vajadzēs pasūtīt vējstiklu maiņu. Visbiežāk pēc ekspertu ieteikumiem, pilnīga auto vējstiklu maiņa ir vajadzīga, tad, kad plaisas garums uz stikla virsmas jau ir garāks tieši par 157 mm. Vējstiklu maiņa jau ir vēlama, ja šķembas diametrs ir jau garāks par 1 cm. Jānorāda arī, ka auto logu maiņa tiešām ir svarīga arī tādā brīdī, ja stikls jau ir bojāts šofera redzeslokā. Turklāt nomaiņa jāveic arī tajā brīdī, ja šo plaisu apmēri arī ir mazāki par iepriekšminētajiem rādītājiem, taču bojājums atrodas vadītāja acu līmenī. Kad būs vajadzīgs vējstikla remonts izmaksas būs atkarīgas tieši no materiāliem kā arī ieguldītā darbu apjoma, bet auto stiklu maiņa cenas ziņā pārsvarā būs atkarīga no tā stikla, kas tiek mainīts.

Priekšnosacījumi, kuriem jāizpildās, veicot servisa izvēli priekš auto stiklu maiņas

Jebkura veida manipulācijas saistībā ar automašīnu rosina daudz pārdomu, pārdzīvojumu vai aizspriedumus autobraucēju starpā. Automašīnas vešana tieši uz nepazīstamu servisu vienmēr ir un būs nedaudz biedējoša, it īpaši, ja runa ir par kapitālo remontu vai transportlīdzekļa pamata daļu nomaiņu. Arī, kad ir vēl jāpasūta vienīgi auto vējstiklu maiņa, būs samērā svarīgi atrast labu vietu, jo šāda veida remonts, kad tiks izdarīts kļūdaini, šis apstāklis varētu veicināt dažādas problēmas, par kurām uzreiz nevar iedomāties. No tā, kādā līmenī būs aprīkota auto remontdarbnīca, parasti atkarīgs pat tas, kādā līmenī būs izdarīts darbs. Gadījumā ja uzņēmums pārdod savu materiālu auto logu maiņai, būs jāpievērš vērība, ne vien to klāstam, vējstikla maiņas cenai, bet, protams, arī kvalitātei un stiklu ražotājam. Ne mazāk svarīgi būs noskaidrot visas auto stiklu maiņa cenas vai, cik liela ir auto stiklu plaisu remonta cena, tām ir jāsakrīt ar mājas lapā norādītajām un tam, kas atrodas salonā. Ir arī ieteicams izlasīt atsauksmes par Jūsu izvēlēto firmu, kaut gan jāņem vērā, kad jau ir sastopams arī ne īsti objektīvs darba vērtējums, tādēļ jāskatās uz vairākuma viedokli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *