APAĻKOKU IEPIRKŠANAS UN PĀRDOŠANAS IESPĒJAS LATVIJĀ

Viens no vadošajiem uzņēmējdarbības veidiem Latvijā ir kokmateriālu apstrāde, pārstrāde un rūpniecība. Viens no populārākajiem koksnes veidiem, ko iepērk kokrūpniecības uzņēmumi ir apaļkoki, kuriem ir plašs pielietojums. Kokmateriāli ir arī viena no vadošajām eksporta precēm Latvijā un to allaž novērtē arī vietējā tirgū. Kokrūpniecības uzņēmumi iepērk apaļkokus visā Latvijā, papildus nodrošinot arī blakus pakalpojumus un, protams, visu nepieciešamo dokumentu kārtošanu darījuma veikšanai. Visi pakalpojuma izpildes posmi šeit tiek veikti ar lielu rūpību un atbildību.

PAPĪRMALKAS IEPIRKŠANAS PROCESS

Papīrmalka ir kokmateriāla veids, no kura iegūst celulozi, kas tālāk tiek izmantota papīra ražošanā. Tas ir kokmateriāla veids, kura kvalitātes prasības ir noteiktas zemākas. Parasti, ja koksnes daļa nav derīga finierklučiem vai zāģbaļķiem, piemēram, koku galotnes daļas, to izmanto papīrmalkai. Visbiežāk papīrmalkai tiek izmantotas priedes, bērzi, apses vai egles. Tās garums ir vidēji 3 metri un diametrs var būt līdz pat 60 centimetriem. Nav īpaši lielas atšķirības apaļkoku un papīrmalkas iepirkšanas procesam. Atbildīgi kokrūpniecības uzņēmumi rūpējas par kvalitāti visos posmos – sākot jau no transportēšanas.

KĀDUS PAKALPOJUMUS VĒL NODROŠINA KOKRŪPNIECĪBAS KOMPĀNIJAS?

Kokrūpniecības un mežsaimniecības nozaru uzņēmumu filiāles, visbiežāk, ir atrodamas visā Latvijā, sadalītas pa reģioniem. par darījumiem ar kokmateriāliem, nepieciešams sazināties ar reģionam piesaistītu filiāli, lai vienotos par detaļām. Zem kokrūpniecības uzņēmuma jēdziena slēpjas plašs pakalpojumu klāsts, ne tikai koksnes iepirkšana un eksportēšana, bet arī enerģētiskās koksnes pārstrāde un pat paneļu māju ražošana, montāža un uzstādīšana. Rādītājs, ka eksports notiek uz vidēji 27 dažādām pasaules valstīm, liek secināt, ka modernākās tehnoloģiskās iespējas un mūsdienīga pieeja visiem ražošanas un eksporta posmiem ir devuši pienācīgu rezultātu. Biznesa procesu un tehnisko risinājumu veiksmīga savienošana, mūsdienās ir viena no lielākajām eksporta uzņēmumu veiksmes atslēgām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *