Vajadzīgas riepas? Ieskaties piedāvājumā!

Riepas obligāti jāpielāgo laikapstākļiem, jāpievērš uzmanību arī to nodiluma pakāpei pēc ilgstošas lietošanas. Tieši jaunas riepas spēj sniegt vairākas privilēģijas, kā viena no tām ir degvielas patēriņa samazinājums. Lai tiktu ņemtas vērā visu klientu vēlmes, profesionālais riepu serviss atsevišķi piedāvā dažāda tipa mazlietotas riepas. Serviss allaž rūpīgi pārbauda un izmēģina lietotas riepas, lai ikviens klients varētu tās izmantot, skaidri zinot, ka kvalitāte nepievils. Riepu garāža visu laiku pilnveido un uzlabo savu piedāvājumu, tādēļ arī Tu vari izraudzīties ļoti lētas riepas, ko veidojuši labākie ražotāji.

Uzzini vairāk- https://www.fredariepas.lv/pakalpojumi/auto-disku-remonts/

Ziemas riepas maksimālai saķerei

Izvēloties lietotas ziemas riepas savam auto, jāatceras, ka tās lielākoties būs piemērotas 1-2 sezonām, taču daudziem tas ir ekonomiskākais variants. Lai Tev nebūtu jāuztraucas par svārstīgiem laikapstākļiem, konkrētās ziemas riepas jāuzmontē jau sezonas sākumā, tad zināsi, ka saķere būs daudz labāka pat uz tāda ceļa, kas pārklāts ar sniegu. Riepu noliktava ir neizsakāmi plaša un rūpējas par katru savu klientu, tāpēc klāstā iekļautas riepas visa veida automašīnām. Riepas Dreiliņi pieejamas visdažādākajos izmēros, tādēļ nebūs grūti sameklēt piemērotāko komplektu arī kādam kravas auto. Citā sortimentā redzami lietie diski, kuru ievērojamākais bonuss ir mazais svars, tādēļ būs pavisam viegli bremzēt. Ja gadījumā nevari tērēt pārāk daudz, varbūt Tev noderēs jau lietoti auto diski, kas arī uzreiz atsvaidzinās auto dizainu un būs patiešām izturīgi.

Izturīgu vasaras riepu piedāvājums

Lietotas vasaras riepas tiek piegādātas no Vācijas, turklāt to protektors ir vidēji 6-9 mm. Visas riepas Rīgā piemērotas noteikta tipa ceļiem, tāpēc svarīgi veltīt uzmanību protektora rakstam. Nevajadzīgās riepas Ulbrokā var nodot tālākai pārstrādei vai arī glabāšanai līdz nākamai sezonai, tādēļ pašam nebūs par to jāuztraucas. Lai varētu izbaudīt drošu un patiešām komfortablu braukšanu katru reizi, riepu montāža tiek veikta ar ļoti inovatīvām un pasaulē novērtētām tehnoloģijām. Ja tiek konstatēti ventiļu bojājumi un citas problēmas, darbinieki par to nekavējoties informē klientu un uzreiz arī piedāvā savu palīdzību. Riepu maiņa var ietekmēt auto vadīšanas kvalitāti, problēmas var rasties pēc iebraukšanas bedrē, šādos gadījumos vajadzīga balansēšana.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *