Šodienas daudzveidīgā PVC logu un arī garāžu vārtu izvēle

Tagad jau ir pieejami tik dažādi logi, ka var apjukt – alumīnija, koka logi vai arī ierastie platikāta logi. Tie atšķiras gan pēc to profiliem, gan pēc tā cik biezs ir stiklojums, kas tad ietekmē siltumizolāciju. Mūslaiku tehnoloģijas sniedz iespēju izvēlēties logus jebkāda izgatavošanas materiāla, viennozīmīgi, to kvalitāte būs laba, taču būs jāizvēlas pārbaudīts logu tirgotājs, kā arī būs pareizi tie jākopj,. Logi ir tā mājas daļa, kura būs pakļauta saulei, lietum, temperatūras svārstībām, tāpēc logu izvēlei jāpieiet īpaši skrupulozi.

Vai visu veidu logi spēs nodrošināt komfortu?

Mūsdienās ražotāji sniedz diezgan lielu piedāvājumu ar pvc logiem, kaut gan neskatoties uz to daudzveidību, labs ir tas logs, kurš ir energoefektīvs, bet priekš tam lai to noskaidrotu, jāpievērš vērība Uw koeficientam. Vēl viena svarīga lieta ir kvalitatīvi mehānismi, ko beigās noslēdz tāda lieta kā logu montāža, ja šajā gadījumā kaut kas būs izdarīts nepareizi, tad pat augstā logu kvalitāte neglābs Jūsu māju no caurvēja. PVC logi tiek iecienīti to vieglās kopšanas dēļ, un šie logi ir ilglaicīgi un arī ir diezgan siltumefektīvi, taču uzmanību pievērsiet logu izgatavošanas materiāliem, tie tiešām nedrīkst saturēt kaitīgus metālus. Koka logi tiek izgatavoti no koka lamelēm, kas pēc laika arī nemaina formu. Šodien koka logi jau paliek aizvien populārāki, tā kā visi sliecas tuvāk dabai un ekoloģijai. Savukārt rūpnīcās ir pieprasīti alumīnija logi, jo tie ir ļoti izturīgi, gan pret karstumu, gan arī pret koroziju, bet tie ir diegan dārgi.

Kā atrast to profesionāli, kas uzstādīs labus logus?

Tad, kad tiek meklēti logi, nemaz nevajadzētu uzsvaru likt uz PVC profilu brendiem, taču labāk izvēlēties to logu ražotāju vai pārdevēju, kurš logu tirgū ir sevi pierādījis tikai no labākās puses, kā arī tas ir ar ievērojamu pieredzi un vēl profesionālu personālu. Protams labāk, ja tas ir liels zināms uzņēmums, kas Jūsu pilsētā darbojas vairāk par gadu. Sargieties noslēgt līgumu ar vienas dienas uzņēmumu, kur tiek piedāvāti pakešu logi vai palodzes par zemākajām cenām, lieliem garantijas periodiem un daudzām akcijām. Izvēloties logus un palodzes, detalizēti pārrunājiet ar pārdevēju par logu komplektācijas iespējām, ka arī lūdziet ieteikumus, kā var ekonomēt. Parasti pēc šādām sarunām daudz paliek saprotams par darbinieka kompetenci. Palūdziet uzrādīt sertifikātus par to sniegtajiem pakalpojumiem un sniegtajiem produktiem. Aplūkojiet, kāds ir to piedāvājums, tiešām labi, ja tiks piedāvāti ne vienīgi pakešu logi, un arī, piem., metāla durvis vai garāžu vārti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *