Remonts – ar ko var sākt, kur labāk iegādāties vai kā atrast apdares materiālus

Dzīvokļa remonts ir laikietilpīgs un dārgs prieks. To negribēsies veikt atkārtoti. Viennozīmīgi tas ir īstenojams, kad apdares darbiem izvēlaties “izturīgus” apdares materiālus – tādus, kuriem nevarēs kaitēt netīrumi, nokrituši trauki, dzīvnieku atstātās pēdas un regulāra tīrīšana. Bez šaubām, iesākot remontu, ikviens savā galvā redz to bildi, kurai galu galā vajadzētu iznākt. Taču, lai arī tieši tas tā notiek, nepietiks tikai ar pieskaņotu apdares materiālu atlasi un remonta piederumiem. Grīdas apdare ir jāizvēlas, ievērojot istabas īpašības. Kam tieši jāvērš pastiprināta uzmanība, meklējot apdares materiālus un santehnikas piederumus? Kādos tieši veikalos to visu var iegādāties? Mēģināsim noskaidrot tālāk.

Materiāli apdarei un arī moderna santehnika – izlases nosacījumi

Jums sākas remonts. Apdomājiet apdari sienām. Ir pieejamas flizelīna tapetes, kas būs diezgan viegli kopjamas, turklāt tas ir viegli klājams materiāls. Protams, ir tapetes no papīra, kur iespējams izvēlēties diezgan izturīgus variantus. Tapetes no papīra piemērota izvēle būs bērnistabā, tās būs dabiskas un jau bez kaitīgiem piemaisījumiem. Flīzes var būt piemērota izvēle sienām, piemēram, vannas istabā kā arī virtuves sienām. Grīdas segumu būtu nepieciešams pieskaņot sienām, vai piemeklēt neitrālus toņus. Piemēram, klasiska atlase ir parkets vai lamināts. Bet, ja parketa dēļi jau ir dārgs prieks, jo sastāv tieši no dabīga koka, savukārt lamināts būs ideāla opcija, kad būs vēlme ietaupīt, bet vēlaties izveidot dabīga koka izskatu. Vēl labi noderēs linolejs grīdai, kas tad mūsdienās jau ir spēcīgs un ļoti daudzpusīgs dizainu izvēlē. Brīdī, kad tiks meklēta santehnika, ieteicams pievērst uzmanību modernajām tehnoloģijām – jaucējkrāniem, kuri taupa ūdens patēriņu, podiem bez apmalēm, kas būs higiēniski un mazāk var sakrāties dažādas baktērijas. Mūsdienās jo funkcionālāk pieiet klāt remontdarbiem, jo labāk.

Vai arī interjera veikals var palīdzēt remonta plānošanā?

Kad ir priekštats jau par to kādi tieši materiāli eksistē, taču nav skaidrs, kādi tieši materiāli būtu piemērotākie tieši jūsu gadījumā, šajā gadījumā labākais variants būs griezties profesionālā veikalā, kur ir ne vien materiālu piedāvājums, bet arī profesionāli speciālisti, kuri izlīdzēs izvēlē un vēl dos ieteikumus. Nenoliedzami, apdares materiālus iespējams iegādāties interneta vietnē, bet šeit Jūs nesaņemsiet tik ļoti pilnīgu atbildi, piemēram, kā tiekoties klātienē. Līdz ar to vienmēr apskatiet atsauksmes jau par atrasto salonu, bet izvēli vislabāk veikt ir klātienē. Drošs interjera veikals atšķiras no citiem ar to, kad šeit strādā tāda veida speciālisti, kas spēs dot ieteikumus pat stila veidošanā vai dažādu materiālu kombinēšanā. Vajadzētu arī pievērst vērību pārstāvētajiem ražotājiem, tā kā arī pie pazīstamajiem pārstāvjiem iespējams sameklēt izmaksu ziņā pieejamus materiālus, taču kvalitāte būs tas, par ko Jūs nežēlosiet. Galvenais ieteikums – uzdodiet jautājumus. Labi darbinieki būs tiešām ieinteresēti labā apkalpošanā un vērtīgu padomu došanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *