Pārsteidzošas uzkodas katrā konditorejā

Klasiska konditoreja ir tiešām lieliska vieta, kurā satikties ar tuviem draugiem un nobaudīt dažādas uzkodas mierīgā gaisotnē. Konditorejas izstrādājumi sevī ietver gardus kliņģerus, pārsteidzošas tortes, izsmalcinātus cepumus utt. Konditorejas Rīgā grib sniegt saviem klientiem ļoti patīkamas sajūtas, tādēļ ir pieejami arī dažādi jauni noformēšanas varianti. Gaisīgās tortes pēc katra pasūtījuma iespējams pielāgot konkrētā klienta prasībām, tāpēc katru reizi gala cenas būs citas, bet produkta kvalitāte ir nemainīgi laba. Ar konditorejas speciālistu palīdzību var tikt rīkoti dažāda apmēra banketi, tādēļ nebūs pašam jādomā par ēdināšanu, jo visu palīdzēs izdarīt pieredzējuši un radoši konditori.

Pasūti arī gardos raušus šeit – http://www.francumaize.lv/produkcija/piragi-un-rausi/

Pielāgojiet torti svētku tematikai

Tortes uz pasūtījumu tiek radītas tieši tā, kā vēlas pats klients, līdz ar to varat ļaut pilnīgu vaļu savai fantāzijai un radīt īpašus noformējumus! Konditorejā pasūtīt kūku ir absolūts nieks, pats galvenais saprast, kas tieši Jums garšo un ko konkrēti vēlaties, jo konditori tiešām spēj veikt īstas brīnumlietas! Pašsaprotami, ka tortes pēc pasūtījuma Rīgā ir daudz interesantākas un īpašākas, pietam tiek veidotas visiem ierastās lauku un arī modernās kūkas. Ja gadījumā rodas jautājums, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri, atbilde ir ļoti vienkārša – droši dodieties uz konditoreju un atrodiet pašu gardāko no piedāvājumiem! Konditorejas darbinieki patiešām rūpīgi apvieno klienta izraudzītās garšas, lai iznākums būtu nevainojams, tieši tas liek katram justies ļoti īpašam un nozīmīgam savās svinībās!

Īpaši pārdomāti izbraukuma banketi

Galda klāšana allaž ir laikietilpīgs process, tāpēc par Jūsu plānoto svinību norisi var parūpēties arī pieredzējušais konditorejas darbinieku pulks! Izbraukuma banketi noteikti jāizplāno līdz pat sīkākajai niansei, lai Jūsu ēdiena izvēle, piegāde utt. neradītu problēmas. Banketu ēdienkarte katrā situācijā tiek īpaši pielāgota, tāpēc Jūs varēsiet izvēlēties tikai ēdienus, kas atbilst pasākuma veidam, norises vietai utt. Pieejamās uzkodas banketiem ir tiešām izsmalcinātas un tajā pat laikā pavisam vienkāršas, tāpēc tās viegli pielāgot atšķirīgām dzīves situācijām. Galdu klāšana izbraukumā noris ļoti operatīvi un kvalitatīvi, tāpēc Jums nevajadzēs lieki uztraukties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *