Pakešu logi vai alumīnija?

Tad, kad tiek izgatavoti logi, to konstrukcijā parasti tiks pielietoti 3 tipu izejmateriāli: plastmasa, koks vai alumīnijs. Pie tam jau ir iespēja apvienot iepriekš nosauktos izejmateriālus, tādējādi tiek ražoti izturīgi salikumi, kur vispopulārākais ir koka – alumīnija logi. Viennozīmīgi tas kādi logi Jūsu gadījumā ir labākais variants, vai tas būtu pvc pogi, alumīnija vai koka logi, jau ir atkarīgs gan no pašas ēkas, klimatiskajiem apstākļiem, Jūsu vēlmēm, tā arī finansēm.

Koka vai varbūt pvc logi, kāds tad ir vislabākais risinājums?

Pirms tiek pasūtīti logi, vispirms jau ir jāsaprot, kāds tieši materiāls tieši Jūsu gadījumā var būt pats piemērotākais. Tā kā katram materiālam ir savi plusi vai mīnusi:
– koka logi izceļas ar to, ka var tikt daudzkārt krāsoti, kā arī ir diezgan ekoloģiski pie tam labi uztur siltumu, un koka palodzes ir ļoti dabiskas. Savukārt, negatīvās puses būs to augstās izmaksas un slikta uguns un pelējuma izturība, kā arī pie sliktas kopšanas var ātri sabojāties.
– alumīnija logi izceļas ar diezgan zemām izmaksām, savu vieglumu, pie tam pati logu montāža ir saprotama, bet tie diezgan slikti notur siltumu.
– plastikāta logi jeb pvc logi šodien ir vilabākais variants, tā kā šie logi ir salīdzinoši izdevīgi un arī labi notur siltumu.
Bet neskatoties uz to kāda tipa logi tiks pasūtīti, priekš dzīvojamas ēkas vislabākais ir trīskāršs vai divkāršs iestiklojums, tas ir tam, lai sasniegtu labu siltumizolāciju kā arī skaņas absorbācija.

Kāda ražotāja logi būs vislabākie?

Izvēloties ražotāju, kura jumta logi tiks uzstādīti Jūsu mājās, ir ieteicams pievērsties pāris momentiem. Pirmais jau ir uzņēmuma klientu atsauksmes, tādā veidā Jūs varēsiet uzzināt cik kvalitatīvi būs logi un palodzes šim ražotājam. Servisa klāsts, protams ir labi, kad no vienas vietas var sūtīt ne tikai mājas logus, bet arī pieejami metāla un plastikāta durvis vai garāžu vārti. Būtiska jau ir logu montāža, kas jāizvēlās vien pie profesionāļiem, labāk, kad to var nodrošināt pats pārdevējs. Tā kā nav svarīgi, kāda tipa pakešu logi būs, koka, pvc vai alumīnija logi, svarīgākais ir pareiza logu montāža, kas tad garantēs savu funkciju īstenošanu, to pašu var attiecināt, kad nepieciešamas metāla durvis vai garāžu vārti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *