NO KOKA PAGALES LĪDZ MĀJAI – KOKSNES PIELIETOJUMS SADZĪVĒ

Latvieši jau izsenis ir iecienījuši kokmateriāla sniegtās priekšrocības dažādās jomās. Gadsimtu gaitā ir vērojama mijiedarbība ar cilvēku, kas ir radījusi arī izcilus atklājumus. Tas ir dzīvotspējīgs un daudzpusīgs, un viena no tā šķautnēm ir kokmateriāls, no kura var izgatavot visu – sākot ar skaliem, ar ko sildīties drēgnos ziemas vakaros un beidzot ar dzīvojamiem namiem. Mājas, šķūņi, lapenes un lapenītes, no jumes, garāžas un vēl daudz ko citu ir iespējams izgatavot no kvalitatīviem kokmateriāliem(spied te – https://deko.lv/katalogs/). Tie, kuri dzīvo privātmājās, novērtēs iespēju pasūtīt īpaši veidotu dārza lapeni vai dārza mēbeles, taču tie, kuriem pieder mazdārziņi, priecāsies par opciju iegādāties pilnībā funkcionālu dārza mājiņu.

PIE KĀ PIRKT VASARNĪCU?

Ir dažādi veidi kā sev piederošo īpašumu padarīt vēl funkcionālāku. Kurš gan nepriecāsies par mazu, romantisku lapenīti vai skaistām dārza mēbelēm? Nevar nepieminēt arī iespēju iegādāties pilnībā funkcionālu pirti, jo katram latvietim pirts rituāli ir gēnos jau no senču laikiem. Dārza nojumes, lapenes un garāžas ir būves, ko iespējams uzstādīt jūsu īpašumā un kas momentā piešķirs īpašu noskaņu un atmosfēru. Ja esat dzīvokļa īpašnieks, kuram pieder neliels zemes gabals, tad iesakām apsvērt domu par nelielas vasarnīcas vai dārza mājiņas iegādi, kas noteikti kaimiņos izraisīs balto skaudību.

PASŪTĪJUMU PIEGĀDE VISĀ LATVIJĀ UN ĀRPUS ROBEŽĀM

Piedāvājums ir ļoti plašs un visi minētie piemēri ir tikai neliela daļa no visa, ko iespējams iegādāties. Piedāvājumā ir arī bērnu rotaļu namiņi, smilšu kastes un šūpoles, tirdzniecības kioski un dažāda veida tualetes, kas uzstādāmas vasarnīcās un dārza namiņos pēc vajadzības un tautā iemīļotās sirsniņmājas. veicot pasūtījumu, tiek precizētas visas pozīcijas – sākot ar vissīkāko niansi un beidzot ar budžetu. Tiem, kuri bērnībā bija konstruktoru fani, kā īsta medusmaize būs iespēja visas konstrukcijas montēt pašu spēkiem, taču ir iespējams arī sastādīt montāžas tāmi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *