MĒBEĻU NOMA – TAS NAV TIK SAREŽĢĪTI KĀ SĀKUMĀ VARĒTU LIKTIES!

Kāzas, koncerti, labdarības pasākumi vai korporatīvi – lai vai kāds pasākums jums ir jāorganizē, bez krēsliem un galdiem tajā vis neiztikt. Kā rīkoties, ja esat noskatījis labas telpas, taču tajās nav ne galdu, ne krēslu? Te optimālais atrisinājums būs mēbeļu noma, kas sagādās vajadzīgās mēbeles īstajā daudzumā, turklāt labi, ja pieejams viss nepieciešamais – ne tikai galdu noma un krēslu noma, bet arī garderobes noma. Dizainakresli.lv iznomā skaistus un izturīgus krēslus un galdus, tāpēc krēslu un galdu īres jautājums ir pavisam viegli atrisināms – nu jums tikai atliek noorganizēt visu pārējo.

Ieskaties – https://www.dizainakresli.lv/produkti/interjera-prieksmeti/malkas-grozs/

Ja jūsu interesē galdu noma, dizainakresli.lv piedāvā vairākus jaukus variantus. Ja būs liels pasākums ar sēdēšanu pie klātiem galdiem, tad vislabākā izvēle būs galda modelis “Arthur”, jo tas ir liels un izturīgs, taču tajā pašā laikā nav smags. Ja plānojat neformālu pasākumu vai korporatīvo ballīti, kur vairāk derētu tāda kā bāra atmosfēra, jums varētu būt pa prātam modelis “Moriss”, kas pieejams gan melnā, gan baltā toņkārtā.

Krēslu noma ir aktuāla ne tikai kāzām vai korporatīvām ballītēm – tā var kļūt vajadzīga arī organizējot konferenci. Ņemot vērā, ka konferences parasti ilgst daudzas stundas, tāpēc ļoti svarīgi izvēlēties krēslus, kuros kuri nodrošina makslimālo komfortu arī ilgā laika periodā.

Dizainakresli.lv piedāvā sešu veidu krēslu nomu, tāpēc te ir no kā izvēlēties. Kā īpaša priekšrocība šiem krēsliem ir gudrais dizains, kas nodrošina ne tikai to, ka šie krēsli ir ļoti viegli, bet arī to, ka tie ir ļoti kompakti saliekami kopā ērtākai pārvietošanai.

Cik lielu pasākumu esat izdomājis organizēt? Vai kāzas ar simtiem viesu? Varbūt konferenci divsimt dalībniekiem? Lai vai kāda būtu situācija, dizainakresli.lv spēs jums palīdzēt, jo, piemēram, vienas kolekcijas krēsli pieejami pat 250 eksemplāros.

Kad galdi un krēsli izvēlēti, vajadzētu apsvērt arī garderobes nomas nepieciešamību. Iespējams, ka pietiks tikai ar garderobes statīva nomu, bet tas, protams, atkarīgs no gadalaika. Ja ārā tiek solīti  jebkāda veida nokrišņi vai pat neliels aukstums, tad jums kā pasākuma organizētājam vajadzētu nodrošināt vietu, kur atstāt mēteļus un lietussargus. Ja laiks solās būt labs, tik un tā pasākuma vietā vajadzētu būt stūrītim, kur atstāt somas, maisiņus un tamlīdzigas lietas, ko cilvēki mēdz atnest līdzi uz pasākumu un ko nebūs estētiski pakārt uz  krēsla atzveltnes. Domājot par šīm niansēm, atcerieties mūžu seno likumu – ja viss būs kārtībā, daudzi, iespējams nepamanīs, kādi krēsli vai galdi pasākumā bija, taču, ja kaut kas nebūs labi – par to runās visi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *