Mazlietotas riepas – izdevīgs risinājums

Protams riepas ir ļoti svarīga daļa no jebkura auto, tādēļ ieteicams savlaicīgi pārliecināties par to kvalitāti, lai neapdraudētu sevi un citus satiksmes dalībiekus. Jaunas riepas garantē vairākas privilēģijas, viena no tām ir mazāki tēriņi par degvielu. Lai apmierinātu visu klientu vēlmes, riepu serviss atsevišķi piedāvā dažāda tipa mazlietotas riepas. Arī iepriekš lietotas riepas nerada diskomfortu, jo to reālā kvalitāte un būtiskākie parametri tiek pārbaudīti vairākos testos. Visi labprāt iegādātos tiešām lētas riepas, tādēļ riepu garāža nemitīgi nodrošina apjomīgu sortimentu, kurā iekļautas labāko zīmolu ražotās riepas.

Kā atrast vajadzīgās ziemas riepas?

Izvēloties jau lietotas ziemas riepas, jāpatur prātā, ka tās lielākoties būs piemērotas 1-2 sezonām, taču daudziem tas ir izdevīgākais variants. Ziemas riepas ražotāji veido ar smalkiem iegriezumiem protektoros, turklāt tās veido no mīkstākas gumijas, lai būtu labāka saķere uz apsnigušiem vai apledojušiem ceļiem. Plašā riepu noliktava ļauj izvēlēties auto riepas gan bezceļu auto, gan vieglajām un kravas automašīnām, tādēļ vienmēr varēsi saņemt nepieciešamo komplektu. Tu jau būsi ievērojis to, ka riepas Dreiliņi tiešām spēj sarūpēt visu klientam vajadzīgo, tieši tādēļ var pasūtīt arī tāda izmēra riepas, kas nav pārāk pieprasītas. Papildus pieejami arī lietie diski, kuru galvenais pluss ir nelielais svars, tādēļ būs pavisam viegli bremzēt. Turpretī lietoti auto diski būs izdevīgāki, tomēr jebkurā situācijā svarīgi apskatīt konkrēto riepu izmēru un stiprinājuma diametru.

Izvēlies riepas vasaras sezonai

Tieši lietotas vasaras riepas vairāk pielāgotas tiem, kas vēlas ieekonomēt un piemeklēt augstas kvalitātes riepas, jo to reālais protektora dziļums ir apmēram 6-9 mm. Pielāgotas vasaras riepas nodrošina daudz stabilāku un pat klusāku braukšanu. Labāko ražotāju riepas Ulbrokā piemērotas vairākām sezonām, bet ļoti svarīgi sekot līdzi to izskatam un kvalitātei, lai iespējami labāk izvairītos no problēmām braucot lietus laikā utt. Riepu montāža ir ļoti svarīgs process, kura sākumā darbinieki izmanto hermētiķi, kas palīdz riepā noturēt vēlamo spiedienu. Tāpat montāžas laikā tiek apskatīti arī ventiļi, auto diski u.c. detaļas, jo daudzos gadījumos ir pat sīki bojājumi, kurus pamana tikai eksperti ar lielu pieredzi. Ja atkal tiek veikta auto riepu maiņa, obligāti vajadzīga arī riepu balansēšana, bet šī procedūra ieteicama arī tad, ja braucot jūtamas vibrācijas, vadīt auto kļūst grūti utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *