Mājokļa apsardzes sistēmas un individuāli risinājumi

Katru gadu Latvijā notiek desmitiem tūkstošu zādzību. Pēc statistikas redzams, kad iebrucēji vairumā gadījumu nokļūst dzīvoklī, izlauzot slēdzeni vai arī piemeklējot atbilstošu atslēgu, vēl kāds izplatīts veids parasti ir iekļūšana caur logiem, ventilācijas atverēm un balkoniem, retāk viņi lieto diezgan rupjas ārdurvju uzlaušanas metodes.Noziedznieku profesionalitātes līmenis un arī atjautība ar katru jaunu dienu pilnveidojas, un iebrukšanas daudzums sestdienās un svētdienās palielinās. Tāpēc savam mieram, būtu nepieciešams parūpēties jau par mājas drošību un apskatīties, kādi drošības risinājumi tirgū ir pieejami.

Vairāk lasiet – https://eurocash1.lv/privatpersonam/drosibas-risinajumu-uzstadisana-un-tehniska-apkope/

Kādu tieši drošības risinājumu variantu labāk ir atlasīt?

Gribat drošāk pasargāt māju vai dzīvokli? Šo varētu veicināt šādi drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība jau ar īpaši sagatvotiem cilvēkiem (fiziskā apsardze), tehniskās apsardzes izmantošana, inženiertehniskās aizsardzības metodes kā arī kombinētie drošības pasākumi. Ar ko tad tie atšķiras viens no otra var redzēt tālāk.
Objektu apsargā specializētie dienesti un cilvēki – šī apsardzes metode tiek dēvēta kā fiziskā apsardze, un šo jau var īstenot divējādi: piesaistot organizācijas, kas tad specializējas objektu aizsardzībā, vai sameklēt atsevišķu sargu. Kompānijas, kas tad sneidz fizisko apsardzi, pašu darbu īsteno profesionāli un vēl efektīvi, šo firmu speciālisti tomēr ir īpaši apmācīti un, protams, viņiem būs nepieciešamie aizsardzības līdzekļi (munīcija, apģērbs kā arī aprīkojums). Šādas aizsardzības organizēšanas darbs ir saprotams, kaut gan salīdzinoši izmaksu ziņā dārgs. Lētākais risinājums būtu sargs, ko arī, piemēram, varētu nolīgt caur apsardzes firmām.
Savukārt, tehniskā apsardze ir tāda sardze, kurā ir pielietota signalizācijas uzstādīšana, kuras signāls nonāk uz apsardzes “pulti”. Svarīgākie rīki objekta aizsardzībai tad ir īpaši trauksmes signalizācijas sistēmas sensori. Turklāt šādas ierīces ir uzliktas aizargājamā objekta perimetrā, kas vajadzības gadījumā ziņo. Pie tam un šinī variantā pastāv 2 varianti, kurā viens ir noslēgts līgums ar uzņēmumu, kurā īpaši norīkots darbinieks seko līdzi informācijai par stāvokli Jūsu majoklī. 2. izvēles variants būs, kad signāls nonāk uz Jūsu telefonu un ziņo par situāciju.
Mājas apsardze pielietojot inženiertehniskos līdzekļus, kur tiek lietoti dzelzs režģi, žalūzijas uz logiem, kā arī triecienizturīga plēve. Šī veida risinājums bez šaubām jau ir izdevīgāks izmaksu ziņā kā arī salīdzinoši labs, taču ugunsgrēka gadījumā varētu būt izveidots slazds pašam saimniekam, bet protams, tas ne vienmēr arī aiztur laupītājus.
Pēdējais variants ir kombinētie drošības risinājumi, šajā gadījumā var tikt izmantoti divi vai jau vairāki aizsardzības varianti. Tādā gadījumā var būt tiešām pārliecinātiem tiešām par labu mājokļa aizsardzību.

Pie kā izvēlēties mitekļa aizsardzību, lai dzīvot nesatraucoties?

Pats galvenais, meklējot apsardzes firmu, ir tas vai ir dabības licence, un pārbaudiet juridiskās personas dokumentus. Noskaidrojiet, kad kompānija izmaksā kompensāciju klientiem, un kādos apmēros. Pārbaudiet, vai šīs saistības tiek noteiktas līgumā. Lasiet uzņēmumu atsauksmes. Pārskatot uzņēmuma klientu rekomendācijas, var noskaidrot ne vien par uzņēmuma darba trūkumiem, bet arī par to, kā vadība reaģē uz sūdzībām. Apskatiet, kādus tieši pakalpojumus uzņēmums sniedz. Jo vairāk to ir, jo lielākas iespējas izstrādāt integrētu mājas drošības sistēmu, kur tiks reaģēts ne vienīgi uz laupīšanu, bet arī uz plūdiem un ugunsgrēkiem. Un visbeidzot – droši var ticēt sākotnējam iespaidam: ja darbinieku izskats, to aprīkojums un transporta stāvoklis nerada pārliecību, meklēšana ir jāturpina.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *