LIELISKI APDARES RISINĀJUMI KATRAM KLIENTAM

Mūsdienās celtniecības nozarē ir pieejami dažādi inovatīvi materiāli un tehnikas, kas būtiski ietekmē padarīto darbu labāku rezultātu. Celtniecības darbi nebeidzas uzreiz pēc sienu uzsliešanas, gluži otrādi, tie tikai sākas, piemēram, ar griestu montāžu. Daudzi nemaz nezina, ka montāžas darbus veic gan ārējiem griestiem, gan iekšējiem. Komercplatības, biroju un ražošanas telpas un citi komerciālie projekti ir lieliski kandidāti iekaramo griestu montāžai. Ja Jums pieder Loft tipa dzīvoklis, tad iekaramie griesti ir iespējama opcija arī šādā gadījumā.

KĀDI IR IEKARAMO GRIESTU VEIDI?

Izšķir trīs veida iekaramos griestus. Šūnu griestiem, jeb open cell griestiem ir lielas acis, kas nodrošina pat 90% atklātu telpu. Visbiežāk tādus griestu veidus redzam tirdzniecības centros un birojos, kā arī zālēs un gaiteņos. Svarīgi ir izvēlēties pareizo šūnas atvērumu – jo lielāks atvērums, jo lielāka atklātā telpa. Šūnu griesti ir viegli pielāgojami jebkura veida dizainam. Otrs populārākais tips ir kasešu griesti. To piekaramajā rāmī ievieto kasetes, kas ir no dažādiem materiāliem, dizainiem un iespējams pat ievietot gaismas ķermeņus. Kasešu griestu lielākais pluss ir, ka nepieciešamības gadījumā, katru kaseti var viegli izņemt un līdz ar to iegūt piekļuvi komunikācijām virs griestiem, piemēram ventilācijai vai elektrībai. Savukārt alumīnija dēlīšu griesti ir trešais populārākais veids. Tie izskatās kā parasti koka dēlīši, bet ir no alumīnija un tērauda. Šie griesti ir piemēroti izmantošanai gan ārtelpām gan iekštelpām.

KĀ SAPRAST, VAI FASĀDES ŽAŪZIJAS IR VAJADZĪGAIS RISINĀJUMS?

Vēl viens mūsdienīgs ārējās fasādes apdares veids ir fasādes žalūzijas. Tām ir dekoratīva, funkcionāla un energoefektivitāti nodrošinoša loma. Tiešie saules staru, kas nokļūst uz ēku sienām, tiek bloķēti, tādā veidā regulējot telpās adekvātu temperatūru un kondicionēšanas sistēmas izmantošanu. Ārējās žalūzijas ir iespējams arī krāsot, tādējādi pieskaņojot ēkas fasādei vai izveidot interesantu dizainu. Visas lameles un sliedes atbilst standartiem un nav jāuztraucas par nekvalitatīvu materiālu izmantošanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *