KRĀSNIS UN KAMĪNI MĀJĀM

Tuvojas ziema, pie tam ar lieliem soļiem, tādēļ saprotams, ka aktuāls kļūst jautājums par optimālu telpu apkurināšanu savā mājoklī. Šādos brīžos nedaudz paveicies ir daudzdzīvokļu namu iemītniekiem, par kuru telpu apkurināšanu rūpējas namu apsaimniekotājs, pieslēdzot apkuri apkures sezonas sākumā. Bet, ja dzīvojat privātmājā, ir daudz un dažādi risinājumi tam, kā drēgnā laikā nodrošināt siltas mājas. Projektējot māju, jebkurš arhitekts, pašā mājokļa vidū, pat ja tam nav vajadzība, ieprojektēs dūmvadu, lai vajadzības situācijā ir iespējams mainīt telpu apsildes veidu bez liekiem izdevumiem un problēmām. Dūmvads tiek izbūvēts mājas vidū, lai tam var piekļūt viegli no katras telpas mājā un dūmvadam pievienot krāsni vai kamīnu. Kamīnu un citu preču katalogs apskatāms šeit!

 

AR KO SILDĪT MĀJU APKURES SEZONĀ?

Pastāv dažādi telpu apsildes varianti. Ja dzīvojot privātājā, un negribat izmantot elektrisko telpu apkurināšanu, tad ir variants ierīkot krāsniņu, kamīnu, plīti, granulu katlu un vairākus citus telpu apkures veidus. Telpas stūrī sprakšķoša malkas krāsns vai arī kamīns, allaž telpai ir piedevis speciālu atmosfēru un omolību, papildus arī apsildot telpu. Krāsnis un kamīnkrāsnis katra tiek veidota tā, lai ne tikai pildītu savu funkcju, bet arī dizains iekļautos mājas interjērā. Tās ir askētiskas un nemanāmas, taču tajā pat laikā funkciju pildošanas. Stūra kamīnkrāsnis ir atsevišķa preču grupa, kas ir mūsdienīgs risinājums tradicionālai vērtībai. Kamīnkrāsnīm ir lielas durvis un tajā sprakšķošās liesmas, kas ir mājīguma rādītājs, ir redzamas no katras vietas telpā. Universāliem un praktiskiem cilvēkiem noderīgi un interesanti liksies kamīnkrāsns un cepeškrāsns apvienojums. Neviena maltīte negaršo tā, kā cepta krāsniņā, kas tiek kurināta ar malku. Lūk, dzīvojot arī divdesmit pirmajā. gadsimtā ir iespējams iegūt šādu vietējo eksotiku savās mājās, ierīkojot kamīnkrāsni ar cepeškrāsni. Ja Jūsu īpašumā ir arī pirts, tad noteikti jāpievērš liela uzmanība tam, kā pirts telpa tiks piesildīta. Klientiem tiek piedāvāti dažādi risinājumi – gan mazākas krāsnis, kas piesilda saunas telpu, gan tādas, kas pilda dubultu funkciju, piesildot ne tikai pašu pirti, bet arī priekštelpu, kurā pirms un pēc pirts rituāla ir patīkami uzkavēties jaukā kompānijā. Loģiski, arī pirts krāsnīm tiek nodrošināts lieliskais un arī  askētiskais skandināvu dizains.

 

Piemērotu apkures iekārtu savas mājas vai citu telpu apkurināšanai, atrast katrā ziņā nav problēma, un arī  nevajag aizmirst, ka gada drēgnajā laikā nekas tā neienes mājās un arī  sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *