Ko tad darīt, gadījumā ja automašīnas vai mājas durvis aizcirtās un tad tās nevar atvērt?

Slēdzenes durvīm, tāpat kā jebkura ierīce ar pārdomātu mehānismu, var salūzt. Tāpēc neviens namsaimnieks nemaz nav pasargāts no tā, ka durvju atvēršana var būt apgrūtināta ar to, kad salūzusi durvju slēdzene. Šinī situācijā nebūtu jāsteidzas pašiem izurbt ārā slēdzenes vai arī pamēģināt izsist ārdurvis. Lai durvju un slēdzeņu atvēršana varētu būt realizējama ar mazākām izmaksām, sākumā būtu vajadzīgs sazināties ar speciālistiem, kur profesionāls atslēgu serviss sniegs Jums palīdzības roku problēmsituācijā.

Automašīnas vai jau mājokļa ārdurvis – iespējamie varianti slēdzenes bojājumiem

Iemesli, kāpēc durvju atvēršana varētu būt apgrūtināta, ir diezgan dažādi. Nav noliedzams, ka, durvju slēdzene varētu būt tikai nolietojusies, kas izpaužas tajā, ka ne tikai dzīvokļa durvis veras vaļā ar grūtībām, bet arī auto durvju atvēršana var būt neiespējama. Vēl viens iemesls var būt slēdzenes brāķis, tāpēc pirms pirkt kaut ko, labāk visu pārbaudīt. Ir skaidrs, ka durvju slēdzenes ir vēl jākopj, bez kopšanas arī seifu atvēršana var būt sarežģīta. Gan dzīvokļa, gan auto durvju atvēršana var būt neiespējama, kad to atslēgas bija izmantotas citiem mērķiem, kā piemēram, lai atvērt alus pudeles. Durvju remonts var būt nepieciešams, gadījumā ja bieži tās tiek atvērtas un aizvērtas ar spēku, tādējādi bojājot slēdzeni. Taisot atslēgas dublikātu, vislabāk, kad tiks izvēlēts labs slēdzeņu serviss, jo sliktas kvalitātes dublikāts var bojāt durvju slēdzeni.

Priekšnoteikumi laba durvju slēdzeņu servisa sameklēšana

Gadījumā ja Jums ir uzstādītas kvalitatīvas jaunas ārdurvis, tāpat būs ieteicams veikt dzīvokļa apdrošināšanu, kur būtu iekļauta arī sos durvju atvēršana Taču kā tieši darbojas šis durvju serviss, labāk būs izlasīt internetā. Ja ir jau radusies situācija, kad nav iespējama auto atvēršana vai iesprūdušas dzīvokļa durvis, šajā gadījumā vislabāk neekonomēt un priekšroku dot tikai kompānijai, kur ir pārbaudīts durvju serviss. Mūsdienās nets ļauj uzzināt jebko, tāpēc nepieciešams to izmantot.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *