Ko Jums piedāvā konditoreja?

Konditoreja sniedz saviem klientiem pārdomātākos ēdienu piedāvājumus, bez tam tie piemēroti arī svarīgiem pasākumiem un dažādiem svētkiem. Absolūti visi piedāvātie konditorejas izstrādājumi būs svaigi un ideāli pielāgoti katrai gaumei. Visas šīs iecienītās konditorejas Rīgā vēlas sniegt saviem klientiem pašu labāko, tieši tāpēc atlasītās izejvielas tiek izmantotas īpaši apzinīgi. Jebkurā gadījumā ļoti parocīga iespēja ir pasūtījumu piegāde uz mājām vai darbu, kas dod iespēju iegūt daudz vairāk laika savām ikdienas nodarbēm. Noteikti jāpiemin to, ka visas receptes tiek pilnveidotas un tiek radīti arī jaunumi, lai klientiem vienmēr būtu interesanti.

Pasūti šeit- http://www.francumaize.lv/produkcija/

Tortes tieši Jūsu svētkiem

Īpaši rūpējoties par esošo klientu vajadzībām, tiek nodrošinātas speciālas gardās tortes pēc individuāla pasūtījuma. Jebkuras unikālās tortes uz speciāla pasūtījuma izskatīsies nevainojami un būs piemērotas tieši plānotajam notikumam. Cilvēkiem, kas vēlas pasūtīt torti, pilnīgi noteikti ir jādodas uz minēto konditoreju vai pavisam vienkārši jāizmanto norādītais tālruņa numurs, lai vienotos par pasūtījumu. Tortes pēc individuāla pasūtījuma visā Rīgā ir neizsakāmi pieprasītas, tādēļ tiek rūpīgi padomāts arī par piegādi uz Jūsu mājām. Jebkurš var pasūtīt kādu garšīgu kliņģeri, ko noteikti būs ērti pasniegt saviem kolēģiem vai ģimenes locekļiem kādos īpašos svētkos. Jāatceras, ka vienmēr tiek nodrošināti pārdomāti banketi, tādēļ ir iespējams saņemt nevainojamas uzkodu plates.

Kā sarūpēt banketa uzkodas?

Piedāvājumā redzamā galda klāšana vienmēr tiks izplānota līdz pēdējam sīkumam, tāpēc Jums nekad nebūs pašam par to jāraizējas. Nedrīkst piemirst to, ka izbraukuma banketi katru reizi tiek pieskaņoti konkrēti Jums, tādēļ ieteicams sākumā visu rūpīgi izrunāt ar konditorejas darbiniekiem. Jums noteikti jāizpēta banketu īpašā ēdienkarte, kas rūpīgi sagatavota tam, lai reālajiem klientiem būtu vieglāk izlemt, kas tieši viņiem būtu vislabāk piemērots. Jebkurā no situācijām profesionālā galda klāšana norit savādāk, tāpēc cenas ir iespējams noteikt katram individuāli. Meklējot uzkodas Jūsu banketam, noteikti padomājiet par to, cik daudz un dažādas vēlaties, lai plānotais pasākums būtu simtprocentīgi izdevies. Piedāvātā galdu klāšana izbraukumā manāmi palīdzēs svētku noorganizēšanā, jo ietaupīsiet laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *