Kāds kamīns piemērots Jums?

Kamīni nodrošina ātru siltumatdevi, pietam tie papildina interjeru un noskaņa kļūst daudz mājīgāka. Kamīnkrāsnis domātas arī garšīgu maltīšu pagatavošanai, jo tās silst pakāpeniski un saglabā siltumu ļoti ilgi. Populāra izvēle ir nelielie stūra kamīni, kas noteikti neaizņem pārāk daudz vietas, taču rada patīkamu noskaņu. Granulu kamīni jālieto atbilstoši noteikumiem, jo dažiem kamīnu modeļiem obligāti vajadzīgs režģis. Krāsnis veidotas no ekoloģiskiem, kvalitatīviem materiāliem, tāpēc to norādītais lietderības koeficients ir pārsteidzoši augsts.

Ieskaties piedāvājumā – https://www.tulikivi.lv/

Baudiet ērtības kurinot pirti

Labākā ziņa ir tā, ka pirts krāsnis neaizņem pārāk daudz vietas, taču neskatoties uz to izdala ļoti daudz siltuma. Speciālās malkas krāsnis paredzētas atšķirīgiem ēku projektiem, tādēļ atsevišķas krāsnis var iekurināt no pirts priekštelpas. Īpašā ziepjakmens krāsns apdarei ir pati labākā ideja, jo radītais siltums tiek saglabāts daudz ilgāk un nav jāraizējas par virsmas mazgāšanu ar spēcīgiem līdzekļiem. Krāsnis atbildīs Jūsu prasībām un telpas izkārtojumam, jo speciālisti piedāvā arī individuālu dizainu. Jaunākās tehnoloģijas palīdzēs izbaudīt katru nākamo pirts apmeklējumu, tāpēc sapratīsiet, cik vērts bijis ieguldījums.

Jaudīgas plītis saimnieciskiem cilvēkiem

Plītis visādā ziņā iederas lauku mājās, dzīvokļos un citur, taču ļoti svarīgi atrast to modeli, kas pēc apraksta vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm. Neskatoties uz to, plītis ar pievienotu cepeškrāsni ir krietni vērtīgākas, jo nav vajadzīgas divas atšķirīgas iekārtas, lai sildītu māju un vēl gatavotu kārtējo maltīti. Plītīm ir uzticamas un tiešām stingras durtiņas, tādēļ nebūs jāuztraucas par to, ka neliela dzirkstele varētu trāpīt uz grīdas. Daudzas plītis simtprocentīgi veidotas no ziepjakmens, tāpēc plīts virsmu nav viegli deformēt, saskrāpēt utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *