Izceliet interjeru ar kamīnu

Lai kamīni būtu piemēroti visiem, ir izstrādāti atšķirīgi varianti, taču tie visi izdala vienādu siltuma apjomu. Lieliskās kamīnkrāsnis var novietot jebkurā vietā telpā, tāpēc varat izplānot neatkārtojamu interjeru.

Piedāvātie stūra kamīni ir ļoti kompakti, tomēr ar tiem arī iespējams apsildīt plašas telpas. Granulu kamīni ir vēl komfortablāki, turklāt pēc kurināmā pilnīgas sadegšanas pelnu ir maz. Krāsnis garantē dažādas privilēģijas, jo speciālisti izveidojuši tehnoloģijas, kas būtiski samazina radīto izmešu daudzumu utt. Uzzināt vairāk vari lasot tālāk!

Mūsdienīgas malkas krāsnis

Pirts krāsnis ir ērti izmantot, jo akmeņiem ir īpaša tvertne un krāsns durtiņu vēršanas virzienu var mainīt. Malkas krāsnis pielāgotas arī pirts priekštelpas sildīšanai, tāpēc arī tiem cilvēkiem, kas tur atradīsies, būs patīkama gaisotne. Bet tiem cilvēkiem, kas šobrīd sapņo izveidot “melno” pirti, jāizvēlas tāda malkas krāsns, kuras apdare veidota no ziepjakmens. Krāsnis un to lielās durvis jātīra regulāri, bet tas neprasīs daudz laika. Pati atrašanās pirtī būs tik relaksējoša, ka uzreiz aizmirsīsiet par visām problēmām un tiešām izbaudīsiet pirts siltumu.

Kā izraudzīties atbilstošu plīti?

Plītis visādā ziņā iederas lauku mājās, dzīvokļos un daudz kur citur, taču jāprot atrast to plīts variantu, kas pēc visiem parametriem vislabāk atbilst Jūsu iecerēm. Bet, piemēram, plītis ar cepeškrāsni ir krietni parocīgākas, jo nav vajadzīgas divas dažādas iekārtas, lai pietiekamā apmērā sildītu māju un vēl gatavotu ikdienas maltīti. Ieskatoties piedāvājumā vērts atkal padomāt, vai Jums nepieciešama plīts ar 2 cukām, jo tas ļautu lietot abas šīs funkcijas vienlaicīgi. Unikālā ziepjakmens apdare ir tiešām iecienīta, jo tai nekādā ziņā nekaitē ķīmiskie līdzekļi, kā arī ūdens un citas ārējās ietekmes, tāpēc plīts ilgu laiku būs kā jauna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *