Īsts sports vai izklaide – skrituļslidas jebkurai gaumei!

Vairumam no mums pašas skrituļslidas asociējas ar tādu patīkamu laika kavēšanas veidu, kurš turklāt palīdz uztrenēt labu formu. Tomēr skrituļslidas jau tiek plaši lietotas pat sportā un tām pastāv diezgan daudz variāciju. Eksistē ne vien bērnu skrituļslidas, bet eksistē arī atsevišķa pieaugušo kategorija. Bez tam vēl izdalās izklaides un sporta skrituļslidas. Bet, ja esat cilvēks, kurš tikai grib izbaudīt sportu, kā izklaidi, labākais tad ir nopirkt uzticama pārdevēja preci, piemēram, rollerblade skrituļslidas, kuras pastāv gan jaunbraucējiem, kā arī profesionāļiem.

Ieskaties piedāvājumā – https://hokejapasaule.lv/lv_lv/inline/skritulslidas

Hokeja vai, piemēram, ekstrēmās, kuras skrituļslidas jau ir labākās?

Uzstājīga vai fitnesa skrituļošana, lieli vai mazi riteņi, kas domāti pastaigām, trikiem, vai arī ātrai sacensību braukšanai – un tas ir tikai sākums tam, kādas tad ir skrituļslidas. Bez šaubām, jāgrupē arī skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, vai arī bērnu skrituļslidas. Kādas tad būs labākās priekš iesācēja? Piemērotākais veids būs bērnu skrituļslidas vai fitnesam paredzētās, to konstrukcijas ir līdzīgas, kur atšķirība ir tikai izmēros. Atšķirīgas no visiem ir trikiem un vēl ātrai braukšanai domātās skrituļslidas, jo, ja triku slidas ir smagnējas un lielas, kur priekš trikiem vajadzīgs stingri turēt kāju. Tad skrituļslidas skriešanai atšķiras no pārējiem veidiem, vizuāli ir ar lieliem riteņiem, bet tām nav iestrādās bremzes, tādēļ ši veida skrituļslidas sākumā ir grūti kontrolējamas. Skrituļslidas hokejam ārēji līdzinās hokeja slidām kā arī šeit būs aizsargātas tās vietas, kas varētu ciest spēles laikā. Kāda veida skrituļslidas izvēlēsieties, ir katra izvēle, bet tajā pat brīdī labāk, kad tad ir zināms pārbaudīts skrituļslidu veikals, kurā konsultanti varēs sniegt Jums padomu.

Pamata nosacījumi, kā var sameklēt skrituļslidas

Kad tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, tomēr ir jāizprot uz ko tieši skatīties, kad tiek meklētas skrituļslidas. Galvenais, kas tad jāskatās, ka tieši tām vajadzētu labi aptvert kāju. Droši var iegādāties mazliet lielāka izmēra skrituļslidas, ja atšķirība nav lielāka par puscentimetru. Šis variants ir labs, kad tiek pirktas skrituļslidas bērniem vai cilvēkiem ar tieksmi uz kāju pietūkumu. Ja divi dažādi izmēri šķiet vienādi, izvēlieties mazāku. Lai būt drošiem par to, ka apavu izmērs tomēr ir pareizs, staigājiet vai brauciet 15-30 minūtes. Tik ilgā laikā pēda aprod ar zābaku un būs iespēja precīzi novērtēt savas sajūtas. Jūsu komforts jau ir pamata izvēles kritērijs. Pirms pirkt skrituļslidas obligāti jāpārliecinās, kad Jūsu pēdai ir ērti. Neliels diskomforts mērījuma laikā vēlāk radīs Jums sāpes. Gadījumā ja Jums ir neērti, izmēģiniet kāda cita uzņēmuma skrituļslidas, piemēram, rollerblade skrituļslidas. Dažādiem zīmoliem ir savādāka iekšzābaka struktūra, un protams ir ļoti svarīgi sameklēt ertākās slidas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *