Individuāli kalēja pakalpojumi.

Kalējiem vienmēr ir bijusi un arī būs goda vieta amatnieku starpā, jo māka rīkoties ar metālu turklāt, no tā radīt vairākus vizuālā noformējuma elementus un arī celtniecībā izmantojamus elementus, ir augstā vērtē. Pēdējos gados populāri ir kļuvis lietot kalēju pakalpojumus specializētu pasūtījumu realizācijā, piem., kāpņu un arī margu . Vienā eksemplārā izgatavots šāda tipa interjēra priekšmets ir ļoti ekskluzīvs un noteikti palielinās īpašuma kopējo vērtību. Metālapstrādes firmas izgatavo pasūtijumus arī rūpnieciskos nolūkos, kā piemēram metāla siju vai konstrukciju izgatavošanai. Izgatavošanai tiek pieņemti gandrīz jebkāda stila pasūtījumi – žogi, vārti, logu restes, interjēra un dizaina objekti, trepes un margas un šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi. Lasi tālāk un  uzzini, ko vēl var izveidot profesionāli kalēji.

 

Kāpnes un margas jaunbūvēm.

Trepju margas kā arī metāla kāpnes ir kļuvušas par vienu no zināmākajiem pasūtījumiem. Pēc pasūtījuma radītas kāpnes un margas ir uzstādītas arī jaunbūvēs un arī daudzdzīvokļu namos. Kā lielisks telpas stila elements varētu kalpot stilīgas metāla trepes kā arī nerūsējoša tērauda margas. Metālmākslinieki kopā ar interjera dizaineriem labprāt izstrādā dažādus piedāvājumus potenciālajiem un esošajiem klientiem. Nevajag aizmirst par trepju margām! Trepju margas ir svarīga trepju komponente ne tikai vizuālā noformējuma, bet to drošības ziņā. Margas, kuras veidotas no metāla, ir drošas un arī izturīgas, un pirkuma cenā ir iekļauta kāpņu un margu montāža. Esam atvērti jebkāda tipa uzņēmuma klientu domu lidojumiem, lai īstenotu ieceres un arī piepildītu sapņus!

 

Dzelzs žogi un arī vārti pēc pasūtījuma.

Pie kalējiem nereti ir pasūtīti ari metāla žogi kā arī vārti. Vai ir iespējams atrast vēl labāku sargu mūsu īpašumam par metāla vārtiem vai žogu, kurš tiek veidots ņemot vērā daudzas īpašuma un arī apkārtnes īpatnības? Pieprasīts pasūtījuma tips ir arī metāla restes, kas tiek uzstādītas logiem, piemēram, garāžās vai arī saimniecības ēkās, ja objekts atrodas ielas pusē, nevis sētā. Nepareizi restes identificēt ar cietumu! Restes mūsu laikos tiek dekorētas ar mākslas elementiem un arī veidotas dažādos veidos, paturot to funkcionalitāti.

 

Metālapstrādes produkti.

Metālapstrādes gala produkti spēj būt ārkārtīgi dažādi. Mākslinieki un dizaineri vienmēr izgatavos skici tam, kā pasūtījums varētu izskatīties realitātē, turklāt, iespējams izveidot arī datorā veidotu paraugu tam, kā pasūtījums iekļausies apkārtējā vidē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *