Gribi baudīt ūdens tuvumu – supošana ir pareizā izvēle!

Sup dēļi vairumam no mums ne ar ko neatšķirsies no parastakā serfinga dēļa, pie tam tāda lieta nav bez skaidrojuma. 2000.g. sākumā viens slavens sērfotājs Riks Tomass piedāvāja alternatīvu risinājumu, kad sērfošanai nebūs viļņu – Stand Up Paddle Boarding. Pēc Tomassa domām, tas bija paņēmiens, kā var saglabāt formu, uztrenēt līdzsvaru un izturību. Tomēr 4 gadus vēlāk, tad kad šis veids parādījās kādā no ASV TV kanāliem, supošana kļuva ļoti populārs sporta veids. ASV iedzīvotaji supošanā saskatīja lielas izredzes un centās pat supošanu padarīt par nacionālu sporta veidu. Mūsu valstī supošana bija pieņemta ar lielu atsaucību un pielāgota mūsu klimatam, un sup izbraucieni palika par aizraujošu risinājumu, tad, kad tiek izplānota atpūta ar draugiem vai ģimeni. Interesē sup dēļi cena? Ienāc mājaslapā!

Sup īre vai pirkums – kādā veidā sameklēt labāko sup dēli?

Īstenībā sup dēļi atšķiras no sērfošanas dēļiem ar to, ka ir daudz garāki un arī platāki, bet, kad supošana ir profesionālā līmenī, šajā gadījumā sup dēļi būs identiski sērfošanas. Uz šodienu ir izveidots daudz dažādu dēļu veidu. Universālie dēļi ir noderīgi atpūtai uz ūdens, tūrisma dēļi ir ideāls variants pārgājieniem, sacensību sup dēļi, kas ir ātri un tiek pielietoti sacenšoties. Nav noliedzams, ka, nevar nepieminēt sērfošanas dēļus, savukārt pabeidz iedalījumu cietie sup deļi un piepūšamie. Tad, kad tiks plānoti sup izbraucieni, visbiežāk ir izvēlēti piepūšamie sup dēļi. Tos var ņemt līdzi jebkur, un dažādas avio kompānijas pievienoja tos sporta inventāra sarakstam. Standartā piepūšamie sup dēļi pārdodas komplektā ar pumpi, airi, somu transportēsanai un arī drošības pavadu. Nav noliedzams, ka, piepūšamie sup dēļi ir arī cietā variantā, bet paši sērfotāji izvēlās labāk cietos dēļus.

Buru jahtas noma vai tomēr sup īre, kas tad tad ir vislabākais atpūtas rīcības variants?

Šodienas iespēju zemē pastāv tik milzīgi daudz variantu, kā tiek pavadīta aktīvā atpūta, turklāt nemaz nav nozīmīgi, vai plānos būs atpūta ar draugiem vai ģimeni, jebkuram variantam iespējams sameklēt atbilstošāko. Bez šaubām šodien pilsētas iemītniekiem tīk daudz ceļot, bet aplūkojiet, kas tad ir Jums apkārt! Mūsu valstī eksistē tiešām daudz opciju, lai Jūsu aktīvā atpūta varētu būt izcila. Daudzas viesu mājas, kuras ir skaistās vietās, pie tam, to piedāvājuma klastā ir velosipēdu noma, lai apskatīt apkārtni. Ņemot vērā to, ka bieži viesu nami ir pie ūdens, var tikt piedāvāta arī laivu noma un katamarānu noma, turklāt interesanti, ka pat buru jahtas noma pat ir dabūjama, ja esat ārpus galvaspilsētas. Kā arī, ja šāda aktīvā atpūta būs apnikus, tagad ir neredzēta iespēja – aizraujošie sup izbraucieni. Supošana Latvijā jau ir diezgan jauna izklaide, taču jau sup noma ir pieprasīta. Un tagad jau ir tie, kam būs lētāk iegādāties dēli, nekā tik bieži izmantot tādu pakalpojumu, kā sup īre.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *