Auto servisu dažādība

Katrs mašīnas saimnieks, nododot savu automašīnu uz remontu vai arī apkopi, satraucas tieši par to vai tiešām autoserviss realizēts profesionāli. Tik tiešām, tieši no tā, cik tad profesionāli tiek realizēts Jūsu “dzelzs drauga” auto remonts, būs atkarīgs arī tā darbošanās laiks un, svarīgākais, cilvēka drošība braukšanas laikā. Kad pienāk brīdis, ka tiek meklēts autoserviss Rīgā vai jebkādā citā pilsētā, vairums vadās pēc cenas. Kāds cenšas uziet servisu ar zemu cenu politiku, kāds, tieši pretēji, uzskata, ka dārgāks autoserviss būs vislabāks. Bet, kas tieši būtu tas būtiskākais uz ko skatīties, neviens nemaz nezina. Šajā gadījumā jācenšās noskaidrot ko vairāk par to, kāds tieši auto remonts tiek nodroš‌āts, kā labs auto elektriķis atšķiras no nekvalificēta, un vēl pēc kā vadīties meklējot servisu.

Uzzini vairāk – http://www.carway.lv/lv/pakalpojumi/

Ikkatrs autoserviss Juglā vai citā Rīgas mikrorajonā iedalās 3 pamata grupās, sertificēti dīleru servisi, parasts autoserviss un visbeidzot privāto mehāniķu pakalpojumi garāžā. Ar ko tad tie atšķiras un tad, kāds tieši ir atbilstošākais izvēles variants, mēģināsim uzzināt.
Oficiāls dīleru autoserviss, tāds ir, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss, tie visbiežāk jau ir izveidoti kā noteiktas markas auto pārstāvji, kuru remontā un garantijas servisā tie specializējas. Vairumā gadījumu tā ir mašīnas apkope pēc garantijas, tā kā, kad, piem., būs nepieciešams auto remonts vai diagnostika, transportlīdzekļa īpašnieks būs spiests maksāt “labu” cenu. Nenoliedzami, tāda lieta nav visos sertificētos servisos, tādēļ šis apstāklis būtu kārtīgi jāpārbauda.
Oficiāli reģistrēts autoserviss Rīgā vai arī citur mūsu valstī, kas ir piereģistrēts, ievērojot Latvijas likumus kā arī tie pilnīgi ir un būs atbildīgi par paveikto darbu, arī tad, ja klientiem nepieciešama vien riepu montāža un balansēšana. Tāds serviss ir salīdzinoši izplatīts, šadā servisā būs gan kvalitatīvs auto elektriķis, tā arī automehāniķis, gan arī augstas kvalitātes pakalpojumi. Tanī pat laikā cenas ir mazākas.
Pēdējā grupa – privatās garāžas, kurās piedāvātais auto remonts tiek izdarīts neoficiāli. Protams, šajā gadījumā ir zemas cenas, bet šeit nebūs arī jebkādu garantiju un atbildības par piedāvātajiem pakalpojumiem. Un jauno auto diagnostika diez vai būs precīzi realizēta.

Laba autoservisa pazīmes

Bezatbildīga pieeja brīdī, kad jau tiek skatīts autoserviss Juglā, citur Rīgā vai visā Latvijā, diezgan bieži tas liek cilvēkiem pārmaksāt vairāk nekā bija gaidīts. Mazā sniegto darbu kvalitāte rada papildus izmaksas. Pareiza servisa izvēle jau ir atslēga transportlīdzekļa drošai ekspluatācijai.
Meklējot servisu, būs sākumā jāpievērš vērība tādiem punktiem:
1)Priekšroka jādod tāda veida autoservisam, kurš specializējas Jūsu automašīnas remontā, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss. Viņi pārzin pilnīgi visas tāda veida mašīnas pozitīvās un negatīvās puses;
2)Apkopojiet maksimāli iespējamo ziņu daudzumu par servisa darbu. Pievērsiet pastiprinātu vērību labām un arī negatīvajām citu klientu atsauksmēm;
3)Izskatiet pakalpojumu līmeni, izmaksas un arī speciālistu apmācību. Kvalificēts automehāniķis un auto elektriķis būs Jūsu miera garants;
4)Pirmajai autoservisa telpu un remontdarbnīcas apskatei vajadzētu atstāt pozitīvu iespaidu, bez tam vērsiet uzmanību par aprīkojumu, kam vajadzētu būt labas kvalitātes.
Atbildīga pieeja servisa izvēlē pārvēršas par labu atslēgu drošai un arī komfortablai auto ekspluatācijai. Parasti jau ir iespēja palikt jau par regulāru servisa klientu, kad veiktā darba kvalitāte ir labā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *