Atrodiet krāsni pirts telpām

Kamīni domāti tiem, kas grib ļoti ātri un vienkārši uzsildīt telpu, pietam tumšos vakaros ir interesanti lūkoties kamīna liesmās. Speciālās kamīnkrāsnis var izmantot, lai gatavotu atsevišķus ēdienus, jo siltums no tām izdalās pakāpeniski.

Turpretim stūra kamīni teicami iederēsies arī pavisam nelielā telpā, tādēļ varēsiet veidot interjeru, kā vien vēlaties. Arī granulu kamīni ir atšķirīgi – vieniem ir nepieciešams speciāls režģis kurināmā izmantošanai, bet otriem – nē. Krāsnis veidotas no ekoloģiskiem, kvalitatīviem materiāliem, tādēļ to norādītais lietderības koeficients ir ļoti augsts. Internetā pieejama plaša kamīnu izvēle!

 

Labākā vēsts ir tā, ka pirts krāsnis neaizņem daudz vietas, tomēr neskatoties uz to izdala ļoti daudz siltuma. Malkas krāsnis var kurināt esot priekštelpā, tāpēc pirtī visu laiku saglabāsies vajadzīgā temperatūra. Īpaši “melnajām” pirtīm ilgstošai siltuma noturēšanai tiek pielāgota arī krāsns apdare, pārsvarā izmantojot kvalitatīvu ziepjakmeni. Visas krāsnis iespējams pielāgot Jūsu vajadzībām, tāpēc, ja neatrodat vajadzīgo piedāvājumā, varat izveidot individuālu pasūtījumu. Pirts uzsilšana vairs nebūs ilga, tāpēc arī vēlā vakarā varēsiet izbaudīt lielisku atpūtu.

Tradicionālas plītis Jūsu mājai

Plītis arī var pielāgot dažādām ēkām, tikai svarīgi noteikt, kādu platību paredzēts apsildīt. Virtuves plītis ar iebūvētu cepeškrāsni ir ideāls risinājums saimnieciskiem cilvēkiem, jo var gatavot un sildīt māju! Katra no plītīm radīta domājot par ērtībām, turklāt to kvalitāte neradīs vilšanos. Plītis var savienot pat ar 2 cukām, tas domāts, lai vienlaicīgi varētu kurināt atsevišķo cepeškrāsni un kurtuvi. Plīts lielais karstums garantē to, ka ēdiens garšos īpaši, tādēļ katra maltīte būs īpaša.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *